Kaliteli konaklamanın adresi Ziyapaşa Park Oteli

  • By Ziyapaşa Park Hotel
  • 18 Aralık 2018, 04:25

Kaliteli yaşama ve rahat konaklamaya özen gösterenler için yepyeni bir konsept ile oluşturulan Ziyapaşa Park Otel kısa sürede müşterilerinin ilgi odağı olmayı başardı.

Adana’da faaliyet gösteren Ziyapaşa Park Otel İşletmecisi Mehmet Susar, Adana’nın sınırlı bir alanda yer alan otellerine farklı bir alternatif olduklarını ve kentteki konaklama anlayışına yeni bir soluk getirdiklerini belirtti.

İnce eleyip sık dokuyarak otelcilik işine girmeye karar verdiklerini belirten Susar,” Ne iş yapacağımıza karar vermeden önce görüşmeden bulunduğumuz herkes otellerin özellikle çarşı bölgesinde sıkışıp kalmasından yana şikayetçiydiler. Bu bölgenin dışında birkaç tane otel bulunuyordu. Bugün bile baktığımızda otellerin büyük bir çoğunluğu eski Adana diye tabir edilen bölgede bulunmaktadır. Otelin iyi olmasının yanı sıra bulunduğu bölgede son derece önem taşımaktadır. O bölgedeki otelleri gelen müşterilerin çevreden duydukları rahatsızlıkları sürekli duyuyorduk” diye konuştu.

 

Adana’nın seçkin semtlerinden Kurtuluş Mahallesi Ziyapaşa Bulvarında otel açmanın kolay olmadığına değinen Mehmet Susar, “İşsizliğin en üst sıralarda olduğu Adana’da bu yatırımı yaparken geleceği düşündük. Adana’nın gelecek 8-10 yıl içerisinde Türkiye ve Ortadoğu’ya ‘enerji üssü’ olacağı söyleniyor. Bu nedenle güzel günler için biraz sabretmek gerekiyor” dedi.

Kaliteyi sizler için yeniden tasarlayan Ziyapaşa Park Otel değerli misafirlerini  en iyi şekilde ağırlayabilmenin  ve en güzel hizmeti vermenin heyecanı ile mutluluğunu paylaşmayı hedefliyor.. 
 

Kurtuluş Mahallesi Ziyapaşa Bulvarında bulunan otelin en büyük avantajı,  havaalanı başta olmak üzere tüm kentte her yere birkaç dakikada ulaşmak tercih nedeni oluyor..

Türk ve Dünya mutfağının enfes yemeklerinden seçmelerle, yemekli toplantı organizasyonlarda, restoranında seçkin konukların damak zevkine hitap ettiğini belirten Ziyapaşa Park Otel Genel Müdürü Mutlu Çelik, “Modern tasarımı ve konforu ile Lux ve Studio odaların yer aldığı  otelimizin hizmetleri içerisinde; sauna, Türk Hamamı, buhar odası, masaj odası, jakuzi, şok havuzu da bulunmaktadır. Kalite ve  konfora önem veren müşterilerimizi misafir etmeyi arzuluyoruz” diye konuştu.

Kapılarını misafirlerine birkaç yıl önce açmasına rağmen Adana 'daki konaklamalarınız için en ideal adresiniz olan Ziyapaşa Park Oteli butik oteller arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Kaynak:Artı Haber Gzetesi

 

Telefon NUMARAMIZ

0322 886 0 444